OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Designblok letos sportovní

Letošní ročník největší výběrové přehlídky designu a módy ve střední Evropě, Designblok, už je témeř za námi. Designblok tradičně představuje tvorbu designérů z celé Evropy a především novinky prestižních značek i prototypy mladých designérů a designérských studií. Pražského týdne designu se každoročně účastní přes 200 vystavovatelů v hlavním prostoru Designbloku, který tvoří Superstudio, Openstudio a Art House. Na akci přijde každý rok asi 50 000 návštěvníků všech věkových skupin z České republiky i zahraničí.

Designblok je pro mne velkou inspirací, je velmi přínosné vidět tolik úžasných nápadů a kreativních lidí na jednom místě. Ten letošní mi připadá moc příjemný a útulný. Ocenila jsem, že je vše na jednom místě. V době mé návštěvy zde nebylo mnoho návštěvníků, takže bylo dostatek prostoru (možná to bylo tím, že byl čtvrtek odpolene), s vystavujícími se dalo v klidu popovídat a všichni byli milí a ochotní. Letošním tématem přehlídky je sport, takže bylo možné si jen tak zahrát pingpong, fotbálek či zajezdit na koloběžce. Občerstvení vládne Nespresso, ale je možné ochutnat i párek v rohlíku od Naše maso. Každý návštěvník si najde něco pro sebe.

Designblok
Prague Design and Fashion Week
27. – 31. 10. 2016
Výstaviště Praha HolešoviceIva Tučková
postmaster@zneklidu.cz

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.