OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Piazetta ND ožije módou. Začíná dyzajn market

Na piazettě Národního divadla v Praze se můžete těšit na spoustu dyzajnových nováčků  - kožené brašny Fi-Ji, vtipné papuče Slippsy nebo Jedna bedna s originálními výrobky z chráněných dílen, ale i zaběhlých známých značek jako jsou třeba batohy a boty Playbag / Playbot, šperky MOOYYY či betonové rámy Betome.

Opět nebude chybět oblíbená food zóna s vybranými stánky s pochutinami a úžasnými drinky. Najdete zde speciality pro masožrouty, vegany, vegetariány i raw.

Doprovodný program bude bohatý, kapely, divadla, workshopy a DJs. Na pódiu vystoupí Sunflower Caravan, The Silver Spoons, Sóloví písničkáři a muzikanti Alasdair Bouch, Hearn Gadbois a Cirkus Ponorka.  

A chybět ani tentokrát nebudou akce pro děti. Když jsou ty prázdniny! 

Představí se oblíbené Ponrepo dětem, Krasohledy, Nakladatelství Meander nebo divadlo Damúza, které zahraje loutkovou pohádku Detektiv Lupa a Tajemná Věž a divadlo KAKÁ s klasickou loutkovou pohádkou Lakomá Barka podle Jana Wericha

Během divadelních prázdnin máme více prostoru pro doprovodný program naší akce. Já osobně jsem moc zvědavý na profesionálního perkusistu Hearn Gadboise, kterého jsem vybral proto, že by mohl návštěvníky zaujmout jeho profesionální um, který předvádí již 30 let i po boku slavných umělců jako je Patti Smith, Yoko Ono čo Meredith Monk. Hearn je původem z New Yorku a tak je bezvadné, že zahraje právě i nám na Piazzetě.” doplňuje Marek Volf, dramaturg doprovodného programu.

Takže pokud na víkend zůstáváte v Praze, neváhejte a vyrazte k Národnímu divadlu. Nebudete litovat!

Kompletní program naleznete zde.

Lenka Málková 
postmaster@zneklidu.cz

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.