OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Jananas zahráli a zmokli v karlínském Přístavu

Do karlínského Přístavu 18600 můžete již druhý rok vyrazit na pivko, se psem na procházku, ale hlavně za kulturou. A včera tu vtipné texty zazpívala pod lípou i pod topolem Jana Infeldová ze skupinou Jananas.

Kapela, která zase tak často nevystupuje, nové cédečko připravuje již šest let, přilákala k vodě rodiny s dětmi, cyklisty, pejskaře, věrné příznivce kapely a náhodné kolemjdoucí.

A přestože většinu nakonec vyhnal prudký liják, kapela se nenechala ničím rozhodit. Dohrála stylově – pod stříškou na baru.

A na co se můžete v Přístavu 18600 těšit v červenci?

Kromě příjemné nálady, svěžího vzduchu a projíždějících lodí dorazí taky dívčí sbor LADA, který se zformoval teprve v listopadu loňského roku a spustí vlastní interpretaci moravských lidových písní.

V půlce červenci tu američtí pankáči Months of Indecision zahrají na kytaru a violoncello smutné písně o lásce.

A těšit se můžete také na večery o urbanismu a životě DGG+ Večer o urbanismu a architektuře nebo divadelní Cirkus TeTy / Husí krky s prvky fyzického divadla.

Více najdete na stránkách PŘÍSTAVU 18600.

Foto: David Konečný, Lukáš Loužecký

Lenka Málková 
postmaster@zneklidu.cz

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.