OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Letní přehlídka nejlepších filmů 

Letní přehlídka filmů nazvaná BEST FILM FEST nabídne nejúspěšnější a divácky nejnavštěvovanější filmy za první půlku roku 2016, a to za velmi příjemnou jednotnou cenu 69,- Kč za vstupenku. Oblíbenou přehlídku, která se od roku 2011 koná vždy dvakrát do roka, můžete v týdnu od 14. do 20. července navštívit ve čtyřech pražských artových kinech Atlas, EvaldLucerna a MAT.

Program je žánrově velmi pestrý, svůj film si najde určitě každý. Těšit se můžete na Oscarové snímky tohoto roku: dramata natočená podle skutečné události z prostředí investigativních novinářů Spotlight a z prostředí finančníků z Wall Street Sázka na nejistotu, western REVENANT Zmrtvýchvstání s Leonardo DiCapriem a životopisné drama Dánská dívka (recenze si můžete přečíst zde). Mezi divácky nejoblíbenější tituly této poloviny roku se objeví i western od kultovního tvůrce Quentina Tarantina Osm hrozných či meditativní snímek od italského režiséra Paola Sorrentina Mládí. Na své si přijdou i příznivci animovaných filmů, promítat se bude Kniha džunglí či snímek o velkolepém městě všech zvířat Zootropolis: Město zvířat.

Radost budou mít diváci, kteří dosud nestihli v kině některé z hojně navštěvovaných českých filmů. Na programu najdete tolik diskutované životopisné drama Lída Baarová (na snímku), tragikomedii Teorie tygra či oceněné snímky na zahraničních festivalech, např. Rodinný film a Já, Olga Hepnarová. Dramaturgii oblíbených hraných filmů doplňují také zdařilé dokumenty - portrét prvorepublikové hvězdy Lídy Baarové od Heleny Třeštíkové Zkáza krásou či road movie Dana Pribáně Trabantem do posledního dechu.

mph

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.