OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Nový kalendář na podporu lidí s autismem nafotil Jan Šibík

Přijďte s NAUTIS a reportážním fotografem Janem Šibíkem pokřtít charitativní a osvětový kalendář 2017 a podpořit tak osoby s autismem. Slavnostní křest kalendáře NAUTIS 2017 se koná 21. listopadu v Českém centru Praha v Rytířské 539/31 od 18 hodin.
Již čtvrtým rokem vydává Národní ústav pro autismus, z.ú charitativní a osvětový kalendář na podporu osob s autismem. Kalendář pro rok 2017 je tentokrát ve znamení reportážní fotografie, proto ho nemohl nafotit nikdo jiný než Jan Šibík - mistr této disciplíny.  

V kalendáři nenajdete žádné významné osobnosti české kultury, vědy a byznysu, ale osobnosti z řad našich klientů a asistentů. Jeho prostřednictvím budete moci do světa autismu nahlédnout tak, jak do něj nahlédl fotograf Jan Šibík. Kalendář je oslavou lidí s autismem a lidí kolem nich. 

Na křest nás přijde podpořit samotný tvůrce fotografií Jan Šibík a doufáme, že se k nám připojí i další osobnosti.

Kalendář s možností podpisu Janem Šibíkem bude na místě k zakoupení.  Potěšte jím sebe či obdarovaného a zároveň přispějte na koupi vybavení automobilu pro převoz klientů pobytových služeb.

Aktuální informace sledujte na Facebookové stránce akce.

Křest charitativního a osvětového kalendáře NAUTIS 2017
České centrum Praha, Rytířská 539/31
od 18 hodin

 

 

 

 

mph

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.