OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Vytáskova jízda na lodi Kapitán

Pop rockový písničkář Jan Vytásek bude 14. září zpívat na palubě Pivovarské lodi Kapitán. Pokud jej znáte, víte, na co se můžete těšit, pokud ne, máte ideální příležitost se s tímto vodomilným a charismatickým hudebníkem seznámit. Mohli jste jej zaznamenat jako frontmana ve skupinách Professor, Lightmotif, PartyLeaders, Blackbirds a především své domácí autorské sestavy Jan Vytásek & Co.

Kytarista a zpěvák Jan Vytásek se objevil jako finalista v soutěžích Bohemia talent a Zlín talent 2001 a prošel několika žánry. Neúnavně hrál a pracoval na svém albu, které v roce 2008 vydal kompletně ve vlastní produkci. Pop-rock-countryové česko-anglické debutové autorské album “Lost And Found” – Ztracený a znovunalezený si získalo řadu příznivců. Troch paradoxně dostalo album své první recenze nejdříve v Music Nashville v USA, Indies Islands USA, na Slovensku a nakonec i v Čechách. V roce 2012 zabodoval Vytásek i v pražské folkové Portě. Kromě občasné tvorby i pro jiné interprety, zhudebnil například text Michala Horáčka “Going For The Ride, pracuje hlavně na svých písničkách. V loňském roce vyšlo na světlo Vytáskovo písničkářské album s jasným konceptem “Ženský kalendář – Volume I.“ Žánrově obtížně zařaditelné album, opět je to směs rocku, popu a amerického country, obsahuje skladby – jak jinak- o ženách. Snad se dočkáme brzy „dvojky“, jsem zvědavá na pokračování konceptu ženského kalendáře… Možná se dozvíme více na lodi.

Jan Vytásek

14. 9. 19h, Pivovarská loď Kapitán

 

Markéta Havelková
postmaster@zneklidu.cz

inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.