OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Hudební koktejl

 • "Keď si myslíte, že už nemáme silu, vtedy pridáme“

  Bratislavská kapela Korben Dallas se zrodila v roce 2010, od té doby vydala už čtyři alba, odehrála nesčetně koncertů a získala si věrné posluchačské zázemí, které nedá dopustit na energickou hudbu, charismatický basbaryton Juraje Benetina a hluboké texty s přesahem. Slůvko už uvádím proto, že je s podivem, jak takto výbornou kapelou s osobitou interpretací není možné zaslechnout třeba v rádiu… Nad dramaturgií médií, která ale bohužel ovlivňují vkus nezanedbatelného procenta příjemců, můžeme jen kroutit nechápavě hlavou. Naštěstí tu máme dnes jiné možnosti – internet a s ním např. YouTube, kde je Korben Dallas vyhledávanou kapelou. 

  28.4.2017 | Rubrika: Hudební koktejl

 • Jana Kirschner TÉMĚŘ sólo

  Slovenská zpěvačka Jana Kirschner chtěla původně vystoupit na svém koncertním turné zcela sama, svoje rozhodnutí však přehodnotila a na koncerty vyjela v sedmnácti lidech, včetně technického týmu. A udělala dobře, Jana svou kapelu kolem sebe potřebuje jako vzduch k dýchání, ona je zase motorem pro svou kapelu. Funguje to oboustranně a skvěle.

  6.11.2016 | Rubrika: Hudební koktejl

 • Jazzový podzim začíná v Jazz Docku

  Hudební festival JAZZ ON5 má za sebou sedm úspěšných ročníků, stal se tedy už neodmyslitelnou součástí jazzového podzimu v Praze. Pořádající klub Jazz Dock vstoupil do osmého ročníku s podporou Prahy 5 a Ministerstva kultury a připravil pestrou hudební přehlídku jazzových a bluesových interpretů z USA, Francie, Norska, Švýcarska, Velké Británie, Nizozemska, Itálie a České republiky. Diváci se mohou těšit na to nejlepší ze současné světové hudební scény.

  10.10.2016 | Rubrika: Hudební koktejl

 • Divoké husy přistanou ve Staré Pekárně


  Divé husy je název alba, které v pondělí 3. října pokřtí Jitka Šuranská Trio v brněnské Staré pekárně. Kmotrem se stane Jiří Plocek, spoluhráč Jitky Šuranské z úspěšného alba Písňobraní. Album tří výjimečných muzikantů je plné jedenácti moravských skladeb lidových nebo na lidové navazující.

  2.10.2016 | Rubrika: Hudební koktejl

 • Migrující písně Ondřeje Galušky

  Zpěvák a hráč na různé hudební nástroje Ondřej Galuška, zakládající člen seskupení Eggnoise, se rozhodl oživit projekt The Odd Gifts. K nahrání nové desky si Galuška přizval hudebníky z Eggnoise Michaela Noska, Jaryna Janka a Jana Mizlera. jako hosté se na albu objeví i zpěváci Justin Lavash, James Harries a Alasdair Bouch či perkusista Moustapha Faye.

  12.9.2016 | Rubrika: Hudební koktejl


inPage.cz - webové stránky, doména a webhosting snadno.